Müşteri Hizmetleri

 

Müşteri Hizmetleri sayfamıza hoşgeldiniz.

Alış verişinizin her aşamasında, kendinizi güvende hissedebilmeniz için en çok merak edilen konuları ve sıkça sorulan soruları size yardımcı olabilmek amacıyla aşağıda listeledik.

Farklı sorularınız için, iletişim formunu kullanabilirsiniz...

Sıkça Sorulan Sorular
 • Sıkça Sorulan Sorular

  Nasıl alışveriş yapabilirim?

  www.alvinanaturel.com adresi üzerinden online alışveriş yapabilirsiniz.

  Sorunsuz bir alışveriş için nelere dikkat etmeliyim?

  Satın almak istediğiniz ürünü seçtiğinizden emin olun.

  Adres bilgilerinizin doğruluğunu kontrol edin.

  Siparişinizin geçerli olduğundan emin olun.

  Online alışveriş güvenli midir?

  İnternet sitemizde yapacağınız her alışveriş %100 güvenlidir. Sistemimiz dünyaca ünlü güvenlik kuruluşu olan Comodo Secure tarafından korunmaktadır 128 bit'lik SSL (Secure Socket Layer) güvenliği içerisinde kredi kartı numaranızı sizin dışınızda kimse görüntüleyemez, ulaşamaz. Kredi kartı numaranızı girdiğiniz anda numaranıza ait bilgiler şifrelenerek bankaya gönderilir. Firmamız dahil olmak üzere üçüncü şahıslar tarafından bilgilerinizin görüntülenmesi veya ulaşılması mümkün değildir. Kart bilgileriniz sadece siz ve banka arasındadır.

  Kredi kartı bilgileriniz sistemimizde saklanmamaktadır.

  Firmamız üyelerinin kişisel bilgilerine, kredi kartı verilerine ve tüm diğer hassas bilgilerine firmamız personeli de dahil olmak üzere, kimse erişemez.
  Ürünleriniz ödeme sonrası anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile gönderilmektedir.

  Kargo Ücretleri Hakkında

  Saygıdeğer Müşterilerimiz, kargo ücreti firmamız tarafından alınmamaktadır. Bu ücret kargo şirketinin sizlerden tahsil ettiği ücrettir. Firmamıza hiçbir artı katkısı yoktur. Ürünlerimizi 5 DS-KG ve üzeri göndermekteyiz.

  Kargo fiyatlarını incelemek için yurt içi kargo ve sürat kargo internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. 

  Üye olmak ücretli midir?

  Mağazamıza üye olmak ücretsizdir.

  Sipariş verebilmek , indirim , kampanya ve promosyonlardan haberdar olmak ve sizlere sunmuş olduğumuz avantajlardan faydalanabilmek için hemen üye olabilirsiniz. 

  Üyelik için lütfen tıklayın.

  Üye olmadan alışveriş yapabilirmiyim?

  İnternet sitemizden alışveriş yapabilmek için sistemimize üye olmanız gerekmektedir. İnternet sitemizden yapacağınız alışverişlerde sizlerin temel bilgileri esas alınacağından dolayı sistem üye olmayanlara alışveriş imkanı sağlanamayacaktır. 

  Üye olanlar için telefon bilgisi neden isteniyor?

  Bazı siparişlerin gerçek sipariş olmadığı, kullanıcının sadece deneme amaçlı sipariş vermesi gibi durumlarla karşılaşmaktayız. Takdir edersiniz ki bu tür işlemler de, siz değerli müşterilerimize verdiğimiz hizmette performans kaybına yol açmaktadır. Siparişin gerçekten talep edilip edilmediğini anlamak amacıyla, telefonla sipariş veren müşterilerimizden onay almak durumundayız. Bu yüzden de üye olduğunuzda telefon bilginizi veriyor olmanız şartını aramaktayız.

  Bilgi güvenliği nasıl sağlanıyor?

  Kullanıcılara ait kişisel ve gizli bilgilerin tümü, güvenli elektronik sistemlerde standartlara uygun olarak saklanmaktadır. Bu bilgiler, yetki sahibi Firmamız personeli dışında kimse tarafından görülemez. Mevcut T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde oluşan zorunlu durumlarda ise söz konusu bilgilere, kullanıcı onayı altındaki bir sistem üzerinden ulaşılabilir.

  Firmamız, kullanıcılardan derlediği bu kişisel ve hassas bilgileri, kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ve garanti eder.

TENSASOFT E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.